Afstandsonderwijs
De @home opleiding is geen kopie van de dagopleidingen. De lectoren passen hun colleges en opdrachten aan, aan de noden van het afstandsonderwijs.
De cursus wordt dus ingericht onder de vorm van afstandsonderwijs. Je verwerkt de cursus vooral @ home.
Je dient per semester drie avonden op de campus aanwezig te zijn; ; de kalender met de precieze momenten voor het ganse academiejaar is digitaal beschikbaar van bij de start van het academiejaar op 13 september.
Afstandsonderwijs wordt hoofdzakelijk via digitale weg georganiseerd. Het digitale leerplatform Leho geeft jou toegang tot het lesmateriaal: boeken, goed geschreven cursussen aangevuld met tal van digitale bestanden (slides/PowerPoint,uitgeschreven terminologie, videofragmenten Rode Kruis, aangeraden websites ... ).
Voor EHBO is er naast de cursus een mogelijkheid om een attest reanimatie en werken met AED te behalen. Dit deel wordt uitgeschreven en mede geëxamineerd door IDEWE.